Kantinerooster van Korfbalvereniging CKC Kinderdijk

Hieronder vind u ons kantinerooster. Via dit geautomatiseerde systeem is het voor u mogelijk om zelf te bepalen op welke dag en welk tijdstip u bardienst bij ons wilt komen draaien.
Zoals u hieronder ziet wordt er gewerkt met rode en groene vakjes. Hieronder staat ook uitgelegd wat welke kleur betekend. Aan het begin van het seizoen heeft u zelf de mogelijkheid om te bepalen wanneer u bardienst wilt draaien. Na enige tijd zullen de overgebleven plekken door het bestuur worden opgevuld.

  Plek bezet   Nog mensen nodig

Om uzelf in te schrijven op een plek zult u eerst moeten inloggen op het kantinesysteem. Dat kunt u doen door hier te klikken.
U moet dan inloggen met een gebruikersnaam en wachtwoord. Als alles klopt heeft u deze via de vereniging ontvangen. Heeft u deze gegevens niet in uw bezit neem dan contact op via de contactgegevens onderaan deze pagina.

17-12-2018

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurMartijn kreukNVTNVTNVT

18-12-2018

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurAnne zwaanNVTNVTNVT

19-12-2018

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurSerena BruensNVTNVTNVT

20-12-2018

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurSander RijkeeNVTNVTNVT

22-12-2018

kerstcafé-kerstgala
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
1530-1900Fred Zoeteman
1900-2200
2200-sluit

22-12-2018

zaterdagochtend
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
930-1230Esther HeijstekMenno Bot

02-01-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurManon ArentzeNVTNVTNVT

03-01-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurRik LauNVTNVTNVT

05-01-2019

nieuwjaarsinstuif
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
1500-1800aart van arkel
1800-2100

07-01-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurAnnabelle van DrielNVTNVTNVT

08-01-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurMartijn HerwigNVTNVTNVT

09-01-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurJantine van DijkNVTNVTNVT

10-01-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurBarbara GroenendijkNVTNVTNVT

12-01-2019

zaterdag
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
08.30-12.00Esther Heijstekouder E3ouder E3
12.00-15.30Wenda de RijkeChantal de Graaff
15.30-19.00aart van arkel

12-01-2019

broodjesdienst
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
9.00-11.00Caroline van BochoveSanne/Irma Huijgen

14-01-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurMarjolein Verkerk NVTNVTNVT

15-01-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurAatje HuigenNVTNVTNVT

16-01-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurCynthia van DijkNVTNVTNVT

17-01-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurFreek ValsterNVTNVTNVT

19-01-2019

zaterdag
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
08.30-12.00Ineke Muilwijkouder C3ouder C3
12.00-15.30Amber RouppeEsther Heijstek
15.30-19.00aart van arkel
19.00-22.00Kees klerkGert Vd lusgraaf

19-01-2019

frituurdienst
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
16.00-19.00Dayanara KruithofA-Jeugd

19-01-2019

broodjesdienst
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
9.00-11.00Lotte vd Lustgraaf

21-01-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurJanneke van SteenisNVTNVTNVT

22-01-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurErwin ZanenNVTNVTNVT

23-01-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurBram RouppéNVTNVTNVT

24-01-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurRick GelukNVTNVTNVT

26-01-2019

broodjesdienst
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
9.00-11.00Stephanie smid

26-01-2019

zaterdag
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
08.30-12.00Netty Stellaardouder E4ouder E4
12.00-15.30jacco schook
15.30-19.00aart van arkel

28-01-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurErik-Jan MuddeNVTNVTNVT

29-01-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurFloris SteenbergenNVTNVTNVT

30-01-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurFrank van DijkNVTNVTNVT

31-01-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurMartijn TuijtelNVTNVTNVT

02-02-2019

zaterdag
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
08.30-12.00Esther Heijstekouder B2ouder B2
12.00-15.30Wenda de RijkeChantal de Graaff
15.30-19.00aart van arkel
19.00-22.00KOen GolverdingenMax Donkervoort

02-02-2019

broodjesdienst
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
9.00-11.00Caroline van BochoveWilliam Blok

04-02-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurNiek KoppelaarNVTNVTNVT

05-02-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurBas BijkerkNVTNVTNVT

06-02-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurStefan VerhageNVTNVTNVT

07-02-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurHenny/ Josina SmitshoekNVTNVTNVT

09-02-2019

frituurdienst
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
16.00-19.00A-Jeugd

09-02-2019

zaterdag
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
08.30-12.00Esther Heijstekouder B1ouder B1
12.00-15.30Jeanette SchillemansIneke muilwijk
15.30-19.00aart van arkel
19.00-21.30Daan de Vrieze Michael Cornfield

09-02-2019

broodjesdienst
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
9.00-11.00Laura Verveer

11-02-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurMelissa den BraankerNVTNVTNVT

12-02-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurBo RoelandNVTNVTNVT

13-02-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurWessel van LitNVTNVTNVT

14-02-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurWim ZanenNVTNVTNVT

16-02-2019

broodjesdienst
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
9.00-11.00

16-02-2019

zaterdag
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
08.30-12.00Netty Stellaardouder E5ouder E5
12.00-15.30
15.30-19.00aart van arkel

18-02-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurMellanie SchaefferNVTNVTNVT

19-02-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurAnnemieke/ Gijs GoudswaardNVTNVTNVT

20-02-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurJacco VerhageNVTNVTNVT

21-02-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurRianne StekNVTNVTNVT

25-02-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurJelskeNVTNVTNVT

26-02-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurRenate van BastelaereNVTNVTNVT

27-02-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurDavidNVTNVTNVT

28-02-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurOri BisdomNVTNVTNVT

04-03-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurAnouk den BraankerNVTNVTNVT

05-03-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurBrenda van DuivendijkNVTNVTNVT

06-03-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurLisa Steehouwer NVTNVTNVT

07-03-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurJeffrey BruinNVTNVTNVT

09-03-2019

broodjesdienst
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
9.00-11.00

09-03-2019

frituurdienst
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
16.00-19.00A-Jeugd

09-03-2019

zaterdag
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
08.30-12.00Irma Huijgenouder E6ouder E6
12.00-15.30Jan SchenkAatje Huigen
15.30-19.00aart van arkel
19.00-21.30

11-03-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurMarjan den OudenNVTNVTNVT

12-03-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurOlaf StellaardNVTNVTNVT

13-03-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurCarolien SchumacherNVTNVTNVT

14-03-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurKirstenNVTNVTNVT

16-03-2019

zaterdag
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
08.30-12.00ouder A3ouder A3
12.00-15.30
15.30-19.00aart van arkel
19.00-22.00

16-03-2019

frituurdienst
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
16.00-19.00A-Jeugd

16-03-2019

broodjesdienst
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
9.00-11.00

18-03-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurSimone HoekNVTNVTNVT

19-03-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurJeroen vd RheeNVTNVTNVT

20-03-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurJelle LunenborgNVTNVTNVT

21-03-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurNVTNVTNVT

23-03-2019

zaterdag
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
08.30-12.00Netty Stellaardouder E1ouder E1
12.00-15.30
15.30-19.00aart van arkel

23-03-2019

broodjesdienst
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
9.00-11.00

25-03-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurNVTNVTNVT

26-03-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurNVTNVTNVT

27-03-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurNVTNVTNVT

28-03-2019

Traingsavond
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
18.30-23.00 uurNVTNVTNVT

30-03-2019

frituurdienst
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
16.00-19.00A-Jeugd

30-03-2019

frituurdienst
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
16.00-19.00A-Jeugd

30-03-2019

zaterdag
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
08.30-12.00ouder F1ouder F1
12.00-15.30
15.30-19.00aart van arkel
19.00-22.00

30-03-2019

broodjesdienst
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
9.00-11.00